Kurumsal /

Kurumsal

Bilişim Şehri KISACA

bilisimsehri.com, 2005 yılında kurulmuş 2007 yılında yeniden yapılanmış bir Bilgi işlem Danışmalık - firmasıdır.Kısa zamanda büyük başarı elde etmiş, müşterilerine güven ve kaliteli bir hizmet vermiştir.

Bilişim Şehri'in kuruluş amacı: Günümüz  Türkiye’sinde çok hızlı büyüyen ve tüm sektörleri kapsayan Internet dünyasında yer alan veya almayı düşünen firmaların, tüm ürünlerini ve hizmetlerini  Internet kullanıcılarına tanıtmak... Sistemlerini En Akıcı Şekilde Müdahale Edip İş Akit lerini Düzenlemek ve Sermayelerine Sermaye Katmaktır.

Bilişim Şehri MİSYONU

Hizmeti verdiğimiz ürünlerde müşterilerimize güven vermek, kaliteli, hızlı ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlerle, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

Bilişim Şehri VİZYONU

Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün öncülerinden, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, uluslararası bir Bilgi İşlem ve Danışmanlık Firması olmaktır.

Bilişim Şehri HİZMET  POLİTİKASI

Bizler hizmet politikalarımızı,
* Güvenlik,
* Kalite
* Hız,
* Performans ve teknolojinin sunduğu en son imkânları kullanarak, Teknoloji ve performans Kriterlerine odaklı olarak tasarladık.